Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Polubienia na FanPage Facebook

  • FastLike

POLUBIENIA Lajki Fani FACEBOOK na stronę FANPAGE FB

Zyskaj ➤ POLUBIENIA ❤️ LAJKI, FANÓW, LIKE NA STRONĘ FANPAGE ⭐ Facebook FB od 14.99zł ✅ Tanio | Bezpiecznie | Szybko. Realne i aktywne osoby. Interakcje bez ograniczeń!

instrukcja zamawiania fastlike

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
14,99 zł
Zamawiana ilość fanów:
Gwarancja

  • Zapewniamy bezpieczne i szybkie przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i szybkie przelewy 24/7
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą firmy i osoby prywatne Jesteśmy polską firmą promującą firmy i osoby prywatne
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

Polubienia strony Facebook

Konta wszystkich użytkowników Facebooka z całego świata.

Jakie korzyści daje duża liczba polubień i fanów FanPage'u na facebooku?

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego konkurencyjne firmy generują większy dochód pomimo gorszej jakości swoich produktów i usług. Odpowiedzią na to pytanie jest: lepszy marketing internetowy. Sprzedaż ich produktów i usług nie zależy w takim wypadku od świetnej jakości ale od promocji w mediach społecznościowych. Dzisiaj obecność każdej marki, firmy, organizacji, ruchu czy artysty i osoby publicznej w mediach społecznościowych to absolutna konieczność. FanPage na Facebooku konkurencyjnych firm ma o wiele więcej fanów i polubień a to generuje ruch na ich stronach, co z kolei przekłada się na rozbudowanie większej sieci klientów.

Lajki na FanPage FB

Przeglądając pewnie konkurencyjne strony na Facebooku z gorszymi ofertami pewnie nadal dziwi Cię taka tendencja. Jednakże marketing na Facebooku jest dość tanim sposobem promocji Twoich usług i produktów więc warto skorzystać z dostępnych możliwości oferowanych na rynku co pomoże Ci w następstwie rozbudować bazę Twoich klientów. Ludzie są bardzo często skłonni skorzystać z oferty nieznanych marek i nowych firm, jednakże aby to zrobić potrzebując swego rodzaju impulsu. Takim impulsem będzie opinia innych.

Fani Facebook FanPage

Nowi klienci, którzy nie znają jeszcze oferty Twojej firmy i nie mają jeszcze zaufania do Twojej marki będą dość sceptyczni aby skorzystać z Twojej oferty. Wówczas wybierając odpowiednią markę będą się sugerować wyborem polecanym przez innych. Szukając pomiędzy dostępnymi produktami konsument w takim wypadku przegląda media społecznościowe istniejących firm i zwraca uwagę na liczbę polubień na takiej stronie oraz liczbę fanów na Facebookowym FanPage'u. Większa liczba fanów i polubień na Twoim FanPage'u sugeruje nowemu potencjalnemu klientowi, że marka ta jest obdarzona zaufaniem innych klientów. To z kolei będzie wystarczającym bodźcem do dokonania zakupu przez niego po raz pierwszy lub skorzystania z Twoich usług.

Polubienia na Facebooku

Jak szybko zwiększyć liczbę polubień i fanów FanPage'u na Facebooku?

Prowadzenie dobrego FanPage'u na Facebooku to długotrwały proces, na który składa się wiele czynników. Rozpoznawanie marki i aktywne uczestnictwo na stronie oraz wchodzenie w dyskusję z fanami jest koniecznością. Aby uzyskać wielu fanów potrzeba czasu. Co jeśli Ty tego czasu nie masz, ponieważ właśnie poprzez FanPage na Facebooku chcesz zbudować rozpoznawalność marki i zwiększyć swoje korzyści majątkowe poprzez zbudowanie marki klientów i dotarcie do nowych użytkowników Facebooka? Otóż nic straconego.

Kup like na stronę Fanpage Facebook

Istnieje wiele sposobów na wygenerowanie większej liczby polubień i zyskanie więcej fanów na Twojej stronie. Najłatwiejszym i najszybszym sposobem aby to osiągnąć jest skorzystanie z usług oferowanych przez stronę www.FastLike.pl. Korzystając z oferty FastLike możesz zakupić interesującą Cię liczbę fanów. Strona ta obecnie oferuje 8 pakietów w rożnej liczbie fanów. Drugą opcją jest zakup polubień pod zdjęcie, które są dostępne są w 9 różnych wariantach. Strona gwarantuje łatwą i szybką obsługę. Nie ma wątpliwości, że Facebook jest obecnie najbardziej znanym medium społecznościowym, a korzystanie z jego stron dla promocji własnej marki pozwoli Ci na dotarcie do nowych klientów.

Fanpage nie może mieć hybrydowego wyglądu (połączenie strony z profilem). W przypadku hybrydowych stron zamiast polubień dochodzą same obserwacje. Przywrócenie normalnego wyglądu fanpage'a wymaga zmiany jego prezentacji do wersji klasycznej strony. Wystarczy wejść na fanpage, kliknąć 3 kropki z prawej strony i wybrać opcję "przywróć wygląd klasyczny" (Facebook zrobił instrukcję jak to wykonać: https://www.facebook.com/business/help/664061057662340). Wygląd fanpage'a hybrydowego poznasz po tym, że może mieć np. pod przyciskiem "więcej" m.in. przyciski: książki, muzyka, sport, programy telewizyjne i inne przyciski pochodzące z profilu (przejściowe/hybrydowe wersje są też bez tych przycisków), dodatkowo w wersji mobilnej nie będąc zalogowanym na Facebooku nie widać przycisku "Lubię to". Można sprawdzić wygląd fanpage'a czy jest hybrydowy bezpośrednio na stronie https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button/ wpisując link do fanpage'a w polu "URL to Like" i jeżeli pojawi się przycisk Follow tzn. jest wygląd hybrydowy i będą dochodzić obserwacje (zamówienie będzie rozliczane w oparciu o pozyskaną ilość obserwacji, a nie polubień) natomiast jak pojawi się przycisk Like to będą dochodzić polubienia (zamówienie będzie rozliczane w oparciu o pozyskaną ilość polubień). Nie wiesz jak to sprawdzić? Napisz do nas, a pomożemy.

POLUBIENIA NA STRONĘ FANPAGE FACEBOOK SĄ MAKSYMALNIE STABILNE PONIEWAŻ KLIKNIĘCIA SĄ POZYSKIWANIE W NATURALNY SPOSÓB (NIE SĄ TO BOTY) TZN. LAJKI NIE SĄ GENEROWANE PRZEZ AUTOMAT TYLKO PRZEZ LUDZI, DLATEGO BARDZIEJ STABILNE JUŻ NIE MOGĄ BYĆ.

FastLike

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2021-03-05
Jestem usatysfakcjonowana

Jak najbardziej mogę polecić FastLike. Kolejne zamówienie fanów i kolejny powód do zadowolenia. Pozdrawiam

Napisz swoją opinię

Oceń