Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Gotowe polskie FanPage'e Facebook

  • FastLike

Gotowe polskie FanPage'e FACEBOOK strony profile dla firmy FB

Zyskaj ➤ GOTOWE POLSKIE FANPAGE'E FACEBOOK ❤️ STRONY PROFILE DLA FIRMY ⭐ FB z fanami 10 groszy za lajka POD KLUCZ ✅ Tanio | Bezpiecznie | Szybko. Realne i aktywne osoby. Interakcje bez ograniczeń!

instrukcja zamawiania fastlike

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
1 200,00 zł
Ilość fanów i link do fanpage'a:

  • Zapewniamy bezpieczne i szybkie przelewy 24/7 Zapewniamy bezpieczne i szybkie przelewy 24/7
  • Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku Pomagamy skutecznie pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Jesteśmy polską firmą promującą firmy i osoby prywatne Jesteśmy polską firmą promującą firmy i osoby prywatne
  • Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu przez cały rok

FanPage na sprzedaż Facebook

Odstąpimy uprawnienia do FanPage'y z poniższej listy.

FanPage'e były założone kilka lat temu i mają realnie pozyskanych fanów - osoby same z własnej woli polubiły FanPage tj. nie ma "kupnych" fanów. Były tworzone jak jeszcze Facebook pozwalał naturalnymi sposobami generować zasięgi.

Koszt 10 gr za fana - TANIEJ NIŻ DOKUPOWANE POLUBIENIA !!!!!

Już Teraz wybierz FanPage dla siebie oszczędzając czas i pieniądze:

Sprzedam FanPage na Facebooku

Polski ruch.

FanPage są "czyste" nie ma ani 1 reklamy na nich, nie były spamowane, jesteśmy ich jedynymi administratorami. Mieliśmy plany co do ich użytkowania, ale przez brak czasu jesteśmy zmuszeni podzielić się FanPage'ami z kimś kto będzie miał czas i chęci zająć się nimi.

Tematyka: żywność ekologiczna, motoryzacyjną, zwierzęta, zabawki/dzieci, bielizna.

FanPage można przejąć i zarabiać na umieszczaniu reklam, bądź też można we własnym zakresie zmienić nazwę na dowolną czy też scalić/połączyć z inną stroną fanowską. Można promować swoje usługi lub produkty. To już od Państwa zależy w jaki sposób będziecie z niego/nich korzystać.

Kup gotowy FanPage z polskimi fanami FB

Wpisujemy e-mail i nazwę użytkownika osoby, której mamy przekazać uprawnienia.

Po złożeniu zamówienia przekazujemy uprawnienia administracyjne, a sami siebie usuwamy jako administratorów FanPage'a.

Masz pytania?

Zadzwoń: 500-579-700

Idealny produkty dla osób chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze przy tworzeniu i rozbudowywaniu FanPage'a od nowości.

Gotowy FanPage "pod klucz" usprawni biznes, uwiarygodni firmę i umocni pozycję na rynku, a także znakomicie przyda się osobie indywidualnej, która chce powiększyć grono fanów bez większego wysiłku.

1. FanPage jest bardzo przyszłościowy i jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła - przyszłościowy kanał komunikacji. Obecnie większa część naszych stron fanowskich jest "rozkręcona" na poziomie taki, że obecnie nawet po 200 osób tygodniowo przybywa bez jakiegokolwiek dodawania postów czy sztucznych ingerencji - żadna strona fanowska jaką oferujemy nie jest podłączona do systemów wymiany polubień.

2. Po zakupie proszę podać link do profilu, gdzie ma być przekazana rola administratora. Siebie oczywiście na koniec usuwam i jedynym administratorem FanPage'a zostaje osoba kupująca.

3. Realne polubienia - po ilości polubień, udostępnień i komentarzy widać, że są to realne strony fanowskie odwiedzane przez prawdziwych użytkowników od bardzo dawna.

4. Fani pochodzą z Polski - statystyki możemy wysłać wskazując konkretny FanPage.

5. FanPage'e są o charakterze ogólnym - wiek jest bardzo rozbieżny i mimo podobnej tematyki zakres wieku można powiedzieć, że jest od A do Z. Zamieszczona grafika prezentuje statystyki ze średnim wiekiem fanów.

6. Po zakupie można zmieniać nazwę/tytuł FanPage'a oraz link url i rozpocząć działalność mając już gotową stronę fanowską. Zmiana nazwy leży po stronie nowego administratora.

7. FanPage'e, które oferujemy na aukcjach były tworzone na przestrzeni kilku lat - najnowszy ma 6 miesięcy, a najstarszy 6 lat. Jeżeli komuś zależy na takiej informacji przed złożeniem zamówienia możemy po wskazaniu konkretnego FanPage'a udzielić takowy wiek.

8. Znaczna poprawa statystyk przy większym zaangażowaniu w FanPage - obecnie od lipca nie są dodawane posty i są zaniżone statystyki.

9. Grupy są odłączane od stron fanowskich przed przekazaniem uprawnień - można oddzielnie złożyć zapytania na konkretną grupę.

10. Jedynym właścicielem FanPage'a jest serwis Facebook, a my jesteśmy jedynymi administratorami każdej strony fanowskiej jaką oferujemy i sprzedajemy czas poświęcony na stworzenie FanPage'a oraz prawo do administrowania nim.

11. Koszt jednego polubienia to zaledwie 10 groszy brutto.

Polski FanPage do sprzedania Facebook

Polska gotowa strona fanowska/firmowa na sprzedaż

FanPage do przejęcia z fanami

Przekazanie uprawnień administracyjnych do profilu z polskimi fanami Facebook

Zrobiony FanPage na FB na sprzedaż

FastLike

Opinie Klientów o produkcie
Ocena: 


2021-10-07
Polecam gotowe fanpage'e Facebook

Wszystko OK. Gotowy fanpage zostały sprawnie mi przekazany. Na pewno będę ponownie zamawiała na tej stronie.

Napisz swoją opinię

Oceń